Ratunek dla wrażliwej skóry

Wrażliwa, podrażniona skóra? Pieczenie po drogeryjnym kremie? Stan: ciekawe, co tym razem? To tylko kilka charakterystyk cery, która jest problematyczna. Pielęgnacja wymagającej i kapryśnej skóry może być frustrująca, a lista przetestowanych kosmetyków, które w końcu poprawią jej stan – nieskończona. Właśnie dlatego wiele osób sięga po tzw. dermokosmetyki, czyli produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry problemowej lub zmienionej chorobowo. To kosmetyki, które nie powinny zawierać syntetycznych środków zapachowych, barwiących konserwantów, są hipoalergiczne i mają w składzie minimalną ilość substancji, które mogą wywołać reakcje alergiczne, słowem: to sprawdzona baza bezpiecznych produktów dla cery wrażliwej. Dermokosmetyki poddaje się specjalistycznym badaniom dermatologicznym na skórze wrażliwej, skłonnej do alergii, a każda substancja jest bacznie obserwowana. 

Rynek dermokosmetyków stale rośnie – kobiety coraz częściej interesują się świadomą pielęgnacją dopasowaną do swojego rodzaju cery. Era kupowania wielu kosmetyków, które mają być dla każdego właśnie się kończy. Czas kobiet, które świetnie diagnozują problemy swojej skóry i szukają kosmetyków na konkretne problemy właśnie się zaczyna. Medity+ to nowa marka kosmetyczna dla cer wrażliwych, problematycznych i wymagających. 

Z synergicznego działania naturalnych składników i najnowszych technologii powstały trzy linie produktów: Cera Wrażliwa, Przebarwienia, Trądzik Różowaty. Medity+ to 60-letnie doświadczenie i wiedza o produkcji kosmetyków – właśnie to skrywa każdy kosmetyk. Medity+ to marka, za którą wiedza idzie w parze z najnowszymi badaniami i technologiami. Efekt współpracy marki z dermatologiem to produkty, które świetnie sprawdzą się na cerze problematycznej. Kosmetyki spełniają specjalne zadania. Mniej, ale lepiej i skuteczniej – to właśnie przyświecało powstaniu marki Medity+. 

W serii produktów można znaleźć: wąkrotkę azjatycką 0,2%, ekstrakt z aloesu 2%, ekstrakt z chmielu 2%, probiotyki, hydrolaty. Wysoka jakość składników, których działanie udowodniono naukowo to baza wszystkich, dostępnych w sprzedaży, linii. Wąkrotkę azjatycką pokochają cery trądzikowe i walczące z przebarwieniami – działa antybakteryjnie i wycisza przebarwienia. Aloes to kosmetyczny hit od wielu lat – nawilża, łagodzi podrażnienia i pomaga w regeneracji naskórka. Ekstrakt z szyszek chmielu wzmacnia funkcje ochronne skóry, hamując jej reakcję na czynniki prozapalne. Probiotyki odnawiają barierę skóry przez stymulację syntezy lipidów, redukują utratę wody z naskórka. Hydrolaty z neroli i oczaru zawarte w kosmetykach Medity+ łagodzą, regenerują i doskonale wygładzają skórę. To tylko kilka przykładowych składników zawartych w produktach. Nowo powstała marka dermokosmetyków jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów, którzy poszukują wysokiej jakości kosmetyków zawierających sprawdzone formuły w przystępnej cenie.

Medity+ to marka, która odpowiada na potrzeby rynku. Dermokosmetyki to produkt ratunkowy dla wszystkich, którzy mają problematyczną cerę, dla kobiet, które dobrze znają potrzeby swojej skóry i szukają kosmetyków na konkretne problemy. 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz nawiązać współpracę biznesową B2B to zapraszamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego lub bezpośredniego kontaktu z nami..

Kontakt

Adres

AVA Laboratorium Dystrybucja sp. z o.o
NIP: 532-209-24-82
Całowanie 103B,
05-480 Karczew

Formularz kontaktowy

    Nasz zakład